סיפורי הצלחה

 הסיבה העיקרית מבחינתי , בשמה החלטתי להתמקד בתחום הדרכת ההורים היתה, הרצון לקחת המון סיטואציות חיים מורכבות ומתסכלות (שאת רובן חוייתי בעצמי) ולתרגם אותן, בהנחייה ברורה, לכלים להתמודדות. מבחינתי, אין דבר מתגמל ומספק יותר מלשמוע משפחות אשר שיפרו את איכות חייהם, הזוגיות, הקשר עם הילדים ואת שיגרת החיים, בעקבות המפגשים שלנו. רציתי לשתף קצת…

המלצה

טניה ליוותה אותנו בתהליך הירדמות עצמאית של בננו בן ה4.5, כשבכלל לא האמנו שזה אפשרי. היה חשוב לנו שהתהליך ילווה בחום והבנה, ועם כמה שפחות בכי ואכן כך היה. טניה היתה זמינה, מקצועית ונעימה לאורך כל הדרך. באמת שהיינו חסרי אמונה אבל בזכותה של טניה הבן שלנו בגיל 4 וחצי התחיל להירדם לבד אבל בידיעה שאנחנו נוכחים בחדר הסמוך, כך שהוא אף פעם לא הרגיש באמת לבד. הפגישות עם טניה היו מעשירות ומעניינות, מודים לך מכל הלב על הכלים שנתת לנו גם בתחומים נוספים, עשית את זה בנועם ומקצועיות. תודה!

משפחת דוידוף, רמת גן

״כמה אנחנו שמחים שעשינו את הצעד הראשון ופנינו לקבלת ייעוץ מטניה. עכשיו אנחנו מבינים שאין שום סיבה להמתין וכמה רב הידע שאנחנו כהורים יכולים ללמוד על הורות. באופן אישי טניה הצליחה לתת לנו מספר עצות זהב ודרכים להתמודד עם התפרצויות זעם של הבן הבכור שלנו בן הארבע. כבר אחרי כמה מפגשים, ראינו שיפור עצום בהתנהגות והבנו על איזה כפתורים צריך ללחוץ כדי לפתור את הבעיה. ממליצים בחום״. משפחת דוידוף, רמת גן"

אלה וינאי לוי, לוס אנג׳לס

״טום החמוד שלנו בן השלוש התקשה בהירדמות וסירב לישון במיטה שלו. בעצה של חברה טובה, פנינו לטניה לקבלת ייעוץ. קיימנו את ההדרכות בזום, בשעות הערב, כשאנחנו בבית, דבר שהקל עלינו מאוד בגלל לוח הזמנים התובעני של שנינו. הכלים שנתנה לנו טניה להתמודדות הם פרייסלס. יש שיפור ניכר ומתמיד בהרגלי השינה של טום ולמדנו גם את הכח שלנו כהורים וכיצד להפעיל נכון את הסמכות ההורית שלנו. תודה לך טניה.

אדי ויפעת נווה, רוטרדם

״כשהחלטנו לקבל את הצעת העבודה של נטלי, ידענו שמעבר של המשפחה להולנד, יהיה האתגר המהותי ביותר דווקא בהיבט של הילדים. כל כך הרבה שאלות צצו לנו בראש ולא היה מי שיענה לנו תשובות מקצועיות. עד שפגשנו את טניה: שיחות ההדרכה עם טניה לימדו אותנו המון. גם בניסיון האישי שלה כאמא לארבעה ילדים שגדלים בחו״ל וגם בהיבטים של הרילוקיישן והגישה החינוכית. ממליצים ביג טיים לכל משפחה ששוקלת רילוקיישן או לכאלו שכבר עשו את המהלך.

Join our free newsletter